Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

LST a.s. ve Veselí nad Moravou je tradičním výrobcem bukové spárovky s více než 20 letou tradicí. Naší předností je moderní provoz a vysoká kvalita vyráběných masivních desek, které jsou certifikovány PEFC a FSC Controlled Wood.

Spárovku vyrábíme na zakázku v různých rozměrech a provedeních. Specializujeme se na výrobu bukové spárovky o tloušťce 40, 45 a 50 mm, která se používá na kuchyňské a jiné pracovní plochy, schodišťové stupnice či dveře. Dovedeme však vyrobit i spárovku jiných tlouštěk, např. 19, 27 mm, určené například pro výrobu čelních dílců nábytku, korpusů, parapetních desek, postupnic či nášlapných vrstev betonových schodišť.

Abychom vyšli maximálně vstříc našim zákazníkům a splnili jejich požadavky na barevnou sladěnost a vlhkost spárovky, je naše výroba doplněna o 1 pařící komoru zn. Katres o kapacitě 30 mᶟ a 5 sušícími komorami zn. Mühlbeck o celkové kapacitě 400 mᶟ.

Čerstvé bukové hranolky nejen nakupujeme, ale také si sami vyrábíme. Na počátku roku 2019 jsme zahájili provoz pásové pily zn. Wood-Mizer s ročním pořezem 10.000 mᶟ/rok. Na tento provoz navazuje rozmítací pila zn. TOS a kapovací linka zn. Paul. Tyto technologie nám dopomáhají nejen lépe reagovat na požadavky odběratele výrobou požadovaného hranolku, ale vyrábíme zde i řezivo určené k přímému prodeji.

Aby vše fungovalo k naší a vaší spokojenosti, tak vše propojuje jedno důležité a to je náš tým cca 50 pracovníků s dlouhodobými zkušenostmi ve výrobě spárovky, který ví, že spokojený zákazník je nejlepší vizitkou moderní společnosti.